Jesteś tutaj: abcdom-lodz.pl > Style > Shabby chic

W jakim stylu urządzić własną kuchnię

W dzisiejszych czasach kuchnie są niewielkich rozmiarów i służą tylko i wyłącznie do przygotowywania posiłków, które są spożywane coraz częściej w modnej jadalni lub w salonie. Niewielki rozmiar nowoczesnej kuchni nadał jej popularną, coraz częściej używaną nazwę, jaką jest określenie: aneks kuchenny.

Ze względu na niewielkie rozmiary pomieszczenia należy się dobrze zastanowić, jakich użyć kolorów, aby optycznie powiększyć rozmiar, a jednocześnie musi sprawiać wrażenie pomieszczenia przytulnego oraz miłego jak również dobrze zorganizowanego. Kolejną ważną decyzją jest dobranie mebli w zależności od gustu czy mamy zamiar kupić gotowe, czy może zamówić na miarę. Meble na miarę można dobrać tak jak nam odpowiada ustawienie i polecane są w mniejszych pomieszczeniach ze względu na umożliwienie doskonałej organizacji i wykorzystanie niewielkiego metrażu pomieszczenia.

Podłoga w kuchni powinna być gładka oraz sterylna z dopraną powierzchnią w taki sposób, aby możliwa była bezproblemowa dezynfekcja. Zalecane jest użycie, jako nawierzchni terakoty, która jest jednocześnie gładka, nie sprawia problemów podczas czyszczenia, a do tego przy odpowiednim doborze koloru i efekty nadaje odpowiedniego i wyrafinowanego charakteru.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.