Jesteś tutaj: abcdom-lodz.pl > Style > Shabby chic

Tradycyjny dom murowany

Drewniane domy mają coś w sobie wyjątkowego i oddają pewien tradycyjny klimat budowli, jednak tak naprawdę murowane domy to coś, co wygląda pewnie, ma bardzo mocne fundamenty i jest symbolem stateczności. Każdy chciałby mieć piękny murowany dom, aby w ten sposób okazać swoją stateczność. Przykład takiego domu mamy na zdjęciu powyżej, gdzie możemy zobaczyć naprawdę piękny projekt murowanego domu, osadzonego na naprawdę mocnych fundamentach.

Wrażenie na pewno robi wejście główne opatrzone gankiem. Takie ganeczki niemal w każdej budowli sprawdzają się świetnie, bowiem nie tylko chronią dom przez np. mocnym wiatrem czy nieokiełznanym deszczem bądź śniegiem, ale również świetnie się prezentują i nadają wyjątkowego klimatu całemu budynkowi. Projekt ze zdjęcia wygląda na przemyślany i jest tworzony z pełna konsekwencją. Wszystko zdaje się być geometrycznie dopasowane do siebie, zaś dom jest jak najbardziej symetryczny. Nie ma tu do czynienia z niepotrzebnym chaosem, wszystko zdaje się być poukładane zgodnie z góry ustaloną zasadą czy regułą.

Domy murowane stanowią większość we współczesnym budownictwie. Chętnie podkreśla się to, że dom jest murowany i uwydatnia się jego cechy mocnego i dobrze usytuowanego budynku. Takie domu nie tylko świetnie się prezentują, ale chyba przede wszystkim są mocne i w pełni spełniają swoje role funkcjonalności.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.