Jesteś tutaj: abcdom-lodz.pl > Kuchnia > Kolory w kuchni

Totalny chaos

Ile razy sobie powtarzałaś, że zrobisz porządki w szafie i w półce z czasopismami? Pewnie tyle razy ile otworzyszlaś szafkę, a z niej wszystko wypadło. A ile razy planowałaś posegregowanie przypraw w kuchni? Za pewne też tyle razy ile Ci się wysypały z jakiegoś koszyczka. Kobiety mają to do siebie, że są chomikami. Wszystko się przyda. Tej gazety nie wyrzucą, ponieważ jest w niej przepis na pyszny bigos, tej też nie, bo jest artykuł o najnowyszch trendach i wszytsko odkładają w półke.

Warto w swojej szafie utrzymywać porządek. Ciuchy składamy i układamy. Podczas prasowania odzieży możemy od razu składać, bluzki na jedną kupkę, koszulę na drugą, swetry na trzecią, spodnie do spodni, a jakieś eleganckie ubrania wieszamy na wieszak. Dużo czasu nam to nie zajmie, a szafa będzię wyglądała od środka estetycznie i będzie panował w niej ład i porządek.

Z przyprawami w kuchni jest tak samo. Wystraczy zaopatrzeć się w kilka małych, wąskich koszyków i tam układać torebki z przyprawami. Możemy trzymać je również w specjalnych pojemnikach i obkleić np. plastrem i podpisać.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.