Jesteś tutaj: abcdom-lodz.pl > Projekty domów > Dom w wersji nowoczesnej

Salon na tak zwanej fali

Każdy salon ma swój odpowiedni kształt i proporcje, jednak możemy je zmienić i wyregulować według własnych pomysłów. Od niedawna coraz więcej osób stosuje nowoczesny styl aranżacji salonu w taki sposób, aby wyzbyć się kanciastych kształtów i zimnych odcieni.

Ciekawym pomysłem na ciekawy i bardzo efektowny sufit jest zastosowanie fantastycznego napinanego motywu zwanego falą. W ten sposób wyzbywa się kanciastych na rzecz opływowych niejednorodnych linii, które w finale przypominają wręcz zwracające pozytywną uwagę, jako niesamowite dzieła sztuki.

W takim salonie panują proste meble o opływowych zaokrąglonych kształtach, które nie mają na celu zwrócenie uwagi, lecz zapewnienie tylko i wyłącznie wygody.

Głównym elementem, który ma przykuwać czyjąś uwagę jest dekoracyjny sufit napinany. Jeżeli zostanie wykonany prawidłowo w technologii LUMIRE używając oświetlenia LED wraz z transparentną folią PCV, które świetnie rozpraszają światło. Taka ciekawa aranżacja w salonie pozwala na rezygnację z tradycyjnej formy oświetlenia. Jednak tego rodzaju ozdoby nie można kupić od ręki, ponieważ są wykonywane w specjalnych firmach, które są do tego przygotowane, taką firmą jest na przykład: BARISOL.

Fala ta została stworzona, jako da różne przeświecenia o nieregularnych kształtach wraz z podwieszonymi elementami, które mają na celu przypominać falę współgrającą z miękką linią parkietu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.