Jesteś tutaj: abcdom-lodz.pl > Ozdoba ścian w pokoju > Salon w nowej odsłonie

Okna i ich aranżacja

 

W zależności od pomieszczenia należy również odpowiednio zająć się i zorganizować efektowny wizerunkiem okna, aby w ten sposób nadać mu odpowiedni charakter.

W łazience najbardziej odpowiednie jest zastosowanie w oknach szyb stworzonych ze szkła tak zwanej mleczną szybą. Takie okna są niewyraźne o białym gładkim, ale sprawiającym wrażenie chropowatym szkle. Zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa przed osobami zwanymi podglądaczami, które mogłyby narazić osobę przebywającą w łazience na jakikolwiek brak komfortu.

W kuchni zaleca się używanie krótkich firan lub efektownych rolet lub żaluzji na okna ze względu na możliwe nieprzewidziane zabrudzenia związane z tłuszczem.

Pokój dzienny bądź salon tutaj możemy dobrać firany, lambrekiny, zasłony oraz inne efekty, które mogą sprawiać dobre wrażenie i zwiększać poczucie komfortu dla osób przebywających.

Sypialnia nie wymaga dużego zaangażowania w wystrój okna. Jednym z udogodnień, jakie są polecane, aby nie przeszkadzały poranne promyki słoneczne to zastosowanie eleganckich firan połączonych z obecnością rolet w oknach i rozwijanie ich przed snem.

Tags: ,

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.