Jesteś tutaj: abcdom-lodz.pl > Pokój dzięcięcy > Pokój dla pierwszoklasisty

Dom w wersji nowoczesnej

Nowoczesne projekty domów mają to do siebie, że stawiają na wyjątkowy minimalizm i symetryczność formy. Praktycznie nie ma tutaj miejsca na jakieś artystyczne ekscesy, co jednak wcale nie odbija się na ogólnym wyglądzie i wrażeniu, jakie wywierają bardzo zmodernizowane, innowacyjne i dość niekonwencjonalne propozycje nowoczesnych projektów domów. Przykładem takiego projektu może być na pewno zdjęcie zamieszczone wyżej.

Przedstawia ono projekt domu, który będzie idealny dla wszystkich tych, którzy lubią przestronną i przejrzystą przestrzeń. Domek ten bowiem wyróżnia przede wszystkim ilość zawartych w nim okien. Projekt został dopasowany w taki sposób, aby większość ścian była szklana, stanowiąc jednocześnie okna. Świetne dopasowanie dachu i nieco niesymetryczne odbieganie od normy sprawia, że dom ten ma coś w sobie i zachęca swoim wyjątkowym pazurem wydrapując w naszym umyśle wzmożoną chęć posiadania właśnie takiego, a nie innego domku. Całość jest zestawiona z basenem tuż przed domem na trawniku, co zwiększa tylko dystyngowanie całego projektu i sprawia, że wydaje się on być jeszcze bardziej elegancki i wyrafinowany.

Takie projekty to świetna propozycja na zmieniające się czasy. Jest to naprawdę opcja, którą wybiorą głównie młodzi, pełni energii, robiący karierę ludzie, chcący robić jak najlepsze wrażenie na swoich znajomych. A taki dom na pewno to wrażenie zapewni.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.