Jesteś tutaj: abcdom-lodz.pl > AGD > Sprzęt AGD niezbędny w każdej kuchni

Co wybrać na ścianę

Coraz częściej planując remont zastanawiamy się, co zrobić ze ścianą, aby nadać jej charakter. Wybór jest coraz większy zaczynając na doborze odpowiedniego koloru, do uzyskania efektu, rozważając nad użyciem tapety. W każdym bądź razie, co byśmy nie zrobili chcielibyśmy się czuć tam jak najlepiej.

Wybierając na ścianę farbę należy również rozważyć wybór wysokiej jakości farby najlepiej z możliwością uzyskania zmywalnej powierzchni jak również dobrej firmy, aby malowanie nie sprawiało dużych problemów związanych z położeniem i uzyskaniem zamierzonego efektu.

Biorąc pod uwagę położenie tapety mamy wybór: położyć ja na całości pomieszczenia lub stworzyć tylko efekt częściowego urozmaicenia wystroju. Bez względu na to, jaką decyzję wybierając musimy pamiętać o tym, że tapeta bez najmniejszego problemu może spoczywać na ścianie przez kilka lat, ale wyłącznie wtedy, jeżeli będzie się o nią odpowiednio dbać(chodzi tutaj tylko o dymy, od których mogłaby zmienić kolor, lub obecność dzieci i zwierząt, które mogłyby zniszczyć tapetę). Kolory i wzory tapet jak również jej grubość posiada szeroki wybór asortymentu.

Możliwe jest również położenie na ścianie paneli, ale są one wskazane do pomieszczeń gospodarczych, korytarzy i ewentualnie kuchni, chociaż bardziej w tym przypadku zalecana jest glazura na ścianę.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.