Jesteś tutaj: abcdom-lodz.pl > Kuchnia > Sposób na ożywienie kuchni

Aranżacja łazienki

Nowy dom to również nowe wyzwania. Takim wyzwaniem jest na pewno aranżacja poszczególnych pomieszczeń mieszkalnych. Najwięcej problemów zaś sprawia aranżacja łazienki, mimo że z pozoru nie powinno to stanowić aż tak dużego kłopotu.

Przy aranżowaniu wnętrza łazienki trzeba pamiętać o tym, że nie wszystko pasuje, aby znaleźć się w tym pomieszczeniu. Dobór mebli to jedno, jednak istotną rolę odgrywa tutaj dobór odpowiedniego koloru płytek, dobór rodzaju podłogi, czy chociażby kolor ścian i mebli. Wszystko ma tutaj znaczenie, bowiem łazienka to bardzo specyficzne pomieszczenie w domu.

Najlepiej jest skupić się na tym co znane i lubiane. Łazienki kojarzą się z jasnością i przestronnością. Im jaśniejszy kolor, tym lepiej. Dlatego warto skupić się tutaj na pięknych pastelowych kolorach łazienki, bowiem będą one pasowały najlepiej. Do tego raczej należy unikać tzw. kolorów ciepłych. Łazienka kojarzy się z pomieszczeniem sanitarnym, dlatego nie ma co kombinować z doborem pozytywnych i wesołych kolorów takich jak pomarańcz czy żółć. Najlepiej skupić się na takich kolorach jak zieleń i delikatny błękit, czy chociażby fiolet, bowiem one w pełni oddadzą nastrój naszej łazienki. Taka aranżacja na pewno będzie udana, bowiem jeśli dobierzemy odpowiedni kolor, to reszta wyposażenia pójdzie już gładko.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.