Jesteś tutaj: abcdom-lodz.pl > Od czego zacząć budowę > Kupiłem mieszkanie na rynku wtórnym i co dalej

Aranżacja jak z dawnych lat, czyli to, co nie wyjdzie prędko z mody

Utrzymanie modnego mieszkania nie należy do prostych rzeczy chociażby z tego względu, że co chwilę wchodzą nowe trendy. Dotycz one nie tylko doboru odpowiednich mebli, ale również lokalizacji w domu czy też dobrania barw i ogólnego efektu wystroju w zależności od mieszkań w budynkach wielorodzinnych bądź jednorodzinnych.

Prostym rozwiązaniem, aby nie martwić się o wystrój wnętrza jest zastosowanie stylów z dawnych lat. W tym przypadku wyróżniamy cztery różne pomysły na nadanie sypialni charakteru na dłuższy czas.

Pierwszym stylem jest styl glamour, w którym występuje wiele elementów eleganckich nadających wrażenie przepychu oraz blasku. Takie efekty zapewniają ciemne efekty połączone z dodatkiem odcieni złotych, srebrnych jak również obecność imitacji kryształów np. w formie ozdobnych lampek nocnych.

Kolejnym stylem z tych czasów jest shabby chic, który sprawia przyjemne wrażenie głównie dzięki dobraniu pastelowych i przede wszystkim jasnych barw. Styl ten idealnie pasuje do kobiet młodych jak i tych dopiero dorastających.

Styl klasyczny jest najbardziej prostym i bezpiecznym sposobem na urządzenie dla osób, które nie lubią częstych zmian. W takiej sypialni przeważają stonowane odcienie, jednolite pozbawione dekoracji. Meble typowe i masywne składające się tylko z doboru najbardziej potrzebnych elementów.

Styl retro w dzisiejszych czasach używany jest przeważnie w typowo dziewczęcych sypialniach nadając im ciekawy i efektywny wygląd. W takiej stylowej sypialni odnaleźć można łóżko z kutą, ciekawie wykonaną ramą, najczęściej znajduje się dużo fotografii wieszanych na ścianach jak i w ustawnych ramkach.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.